Marka Patent Tescil Ofisi

Neden İnternet Reklamları?

Değişen ve gelişen dünyada teknoloji, insan hayatını tüm boyutlarıyla değiştirdiği gibi iş, yapış ve işleyiş biçimini de değiştirdi. Reklamcılık, bu değişimden nasibini alan sektörlerin başında geliyor.

www.patenttescil.com.tr olarak uzun yıllardır çözüm ortağı olarak çalışmış olduğumuz konusunda uzman ekibi ile Türkiye ve Dünyada bir çok firmanın reklam çalışmalarını yürütmekte olan "Dakika Reklam Marketing" firmamız aracılığı ile tüm reklam çalışmalarınızı sorunsuz yürütmekteyiz.

İnternet Reklamcılığı Nedir?

Kurumsal / kişisel markaya sahip olan kişi veya şirketlerin, sundukları ürün ve/veya hizmetleri online mecralarda, gerçek ve/veya potansiyel müşterileri ile buluşturmak amacıyla yaptıkları reklam çalışmalarının tümüne internet reklamcılığı denir.

Günümüzde en popüler olan ve en çok tercih edilen reklam çalışmalarının başında gelen internet reklamcılığı sayesinde, hem markalar hem de müşteriler mekan ve zaman gibi kısıtlamalardan kurtulmaktadırlar.

Demografik hedefleme başta olmak üzere birçok metrik baz alınarak analiz ve hedefleme yapılabilen internet reklamcılığı için çeşitli platformlar, mecralar ve üçüncü parti yazılımlar kullanılmaktadır.

İnternet Reklamcılığı Türleri Nelerdir?

Arama Motoru Reklamları (SEM)

İçerik Ağı Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

E-Mail Reklamları

Adresimiz

Barboros Hayrettin Paşa Mah 1988. Sokak No:4 Papatya 1 Residence Kat:6 D:82 Esenyurt-Beyliküzü/İstanbul

Telefon

0212 452 77 70

0530 833 36 26

Email

info@patenttescil.com.tr

Marka ve Patent Tescil Sorgula

Patent Marka tescil araştırması ve marka tescili durumu ve bilgileri hakkında ücretsiz araştırma yapalım.


 
Dakika Reklam